Zákaznická podpora

Pracovníci naší zákaznické podpory Vám rádi odpoví na otázky týkající se záručního a pozáručního servisu vybraných značek zařízení.

+420 381 489 800 podpora@vspdata.cz

Více informací

S pracovníky zákaznické podpory můžete hovořit v českém, anglickém nebo německém jazyce.

Kde nás najdete

Servisní střediska

Servis AIKO +420 381 489 800 aiko@vspdata.cz
Servis Apple +420 381 489 585 apple@vspdata.cz
Servis BenQ
kamery a mobilní telefony
+420 381 489 800 benq@vspdata.cz
Servis BenQ
ZOWIE e-Sports, fotoaparáty, projektory a LCD
+420 381 489 810 benq@vspdata.cz
Servis BML Electronics +420 381 489 800 bml@vspdata.cz
Servis Brother +420 381 489 511 brother@vspdata.cz
Servis Caterpillar +420 381 489 800 cat@vspdata.cz
Servis CoolPad +420 381 489 800 coolpad@vspdata.cz
Servis Cubot +420 381 489 800 cubot@vspdata.cz
Servis De’Longhi +420 381 489 508 delonghi@vspdata.cz
Servis Doro +420 381 489 800 doro@vspdata.cz
Servis Epson +420 381 489 800 epson@vspdata.cz
Servis eStar +420 381 489 800 estar@vspdata.cz
Servis Evolveo +420 381 489 800 evolveo@vspdata.cz
Servis GSmart +420 381 489 800 gsmart@vspdata.cz
Servis HP +420 381 489 169 hp@vspdata.cz
Servis i.safe MOBILE +420 381 489 800 i.safe-mobile@vspdata.cz
Servis Isaw +420 381 489 800 isaw@vspdata.cz
Servis Kodak +420 381 489 800 kodak@vspdata.cz
Servis LAMAX Electronics +420 381 489 800 lamax@vspdata.cz
Servis Lenovo +420 381 489 800 lenovo@vspdata.cz
Servis MADMAN ACCESSORIES +420 381 489 800 madman@vspdata.cz
Servis Magicam +420 381 489 800 magicam@vspdata.cz
Servis Meizu +420 381 489 800 meizu@vspdata.cz
Servis MeXcam +420 381 489 800 mexcam@vspdata.cz
Servis Mio +420 381 489 888 mio@vspdata.cz
Servis Navman +420 381 489 888 navman@vspdata.cz
Servis Nextbook +420 381 489 800 nextbook@vspdata.cz
Servis Niceboy +420 381 489 800 niceboy@vspdata.cz
Servis Nikon +420 381 489 821 nikon@vspdata.cz
Servis Nubia +420 381 489 800 nubia@vspdata.cz
Servis OnePlus +420 381 489 800 oneplus@vspdata.cz
Servis Pentax +420 381 489 175 pentax@vspdata.cz
Servis RugGear +420 381 489 800 ruggear@vsdata.cz
Servis Samsung +420 381 489 589 samsung@vspdata.cz
Servis Toshiba +420 381 489 800 toshiba@vspdata.cz
Servis True4Kids +420 381 489 800 true4kids@vspdata.cz
Servis TrueCam +420 381 489 800 truecam@vspdata.cz
Servis TrueLife +420 381 489 800 truelife@vspdata.cz
Servis Xiaomi +420 381 489 800 xiaomi@vspdata.cz

Prodejna

Prodejna Tábor +420 381 489 172 prodejna@vspdata.cz

Příjem a výdej zásilek

Kontaktní informace pro přepravní společnosti.

Service Park Průmyslová 1181, Sezimovo Ústí II +420 381 489 511
VSP DATA a.s. Údolní 2188, Tábor +420 381 489 149

Společnost

Recepce +420 381 489 111
Sekretariát vedení společnosti +420 381 489 141 sekretariat@vspdata.cz
Personální oddělení +420 381 489 166 personalni@vspdata.cz
Účetní oddělení +420 381 489 136 uctarna@vspdata.cz

Vedení společnosti

Ing. Jindřich Zítek
generální ředitel
+420 381 489 113 zitek@vspdata.cz
Ing. Jiří Bonaventura
finanční ředitel
+420 381 489 142 bonaventura@vspdata.cz
Ing. Pavel Černocký
technický ředitel
+420 381 489 305 cernocky@vspdata.cz

Napište nám

Pokud nám chcete napsat, můžete použít kontaktní formulář.

Kontaktní formulářDotazník spokojenosti