POMÁHÁME PROTI COVID-19

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vás informovali, že i nadále provádíme servis vašich zařízení. Dbáme na to, abyste je měli co nejdříve opravené a funkční a mohli je využívat.

Jsme připraveni ZDARMA vyzvednout Vaše zařízení prostřednictvím přepravní společnosti a po opravě Vám jej opět ZDARMA doručit.

Více informací o svozu naleznete na stránce zákaznické podpory, nebo nás, prosím,
kontaktujte telefonem 381 489 800, případně emailem podpora@vspdata.cz.

OCHRANNÉ ŠTÍTY A ZÁLOŽNÍKY TKALOUNU

Jako reakci na nedostatek ochranných pomůcek pro lékaře, zdravotníky, zubaře, pracovníky domů pro seniory a další profesionály, nabízíme ZDARMA ochranné štíty vyrobené 3D tiskem.

Ochranný štít vyrobený 3D tiskemOchranný štít vyrobený 3D tiskem

Pro jednodušší výrobu tkalounů (šňůrek) k rouškám nabízíme ZDARMA záložníky tkalounu vyrobené 3D tiskem.

Záložník tkalounu pro výrobu roušekZáložník tkalounu pro výrobu roušek

O ochranné štíty nebo záložníky, můžete žádat emailem na adrese pomahame@vspdata.cz.

PROGRAM COVID-19

Víme, jak je důležité udržet kontakt se svou rodinou a blízkými a mít přístup k informacím, zvlášť v současné situaci. Udržovat zařízení nejen pro tyto účely funkční je to, co děláme a umíme. Kvůli bezpečnostním opatřením jsme museli omezit přímé přebírání rozbitých zařízení od našich zákazníků a řada menších servisů zůstává uzavřená.

V rámci boje proti pandemii proto spouštíme program COVID-19, který nabízí bezplatné vyzvednutí a navrácení telefonů, počítačů, tiskáren, televizí, fotoaparátů, navigací a všeho, co opravujeme, na libovolné funkční adrese v rámci České republiky. Doufáme, že vám tím v těchto časech alespoň trochu pomůžeme.

S pozdravem,
Ing. Jindřich Zítek, generální ředitel VSP DATA a.s.

BOJUJEME

Ještě před třemi měsíci jsme ve VSP DATA vnímali nebezpečí nakažením virem - podobně jako jiné firmy v oboru - především z pohledu kybernetické hrozby pro informační systémy a komunikační platformy. Jen málokdo, pokud vůbec někdo, si tehdy dovedl představit, jak rychle bude vše jinak. Místo trojských koní a dalších počítačových virů teď všichni bojujeme s novým typem koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jaká je naše bojová strategie? Jde nám především o zdraví, snažíme se co nejlépe ochránit naše zaměstnance a jejich rodiny, stejně jako naše zákazníky.

Souběžně s tím pomáháme, kde můžeme. A tak v těchto dnech - poté, co jsme vybavili naše pracovníky ve všech provozech - zajišťujeme v rámci našich možnosti ochranné prostředky, roušky, respirátory a dezinfekci pro nemocnice, lékárny, domovy důchodců a podobně.