TISK OCHRANNÝCH POMŮCEK A ZÁLOŽNÍKŮ TKALOUNU

Jako reakci na nedostatek ochranných pomůcek pro lékaře, zdravotníky, zubaře, pracovníky domů pro seniory a další profesionály, nabízíme ZDARMA ochranné štíty a  masky vyrobené 3D tiskem.

Ochranný štít vyrobený 3D tiskemOchranný štít vyrobený 3D tiskemOchranný štít vyrobený 3D tiskem - HZS TáborOchranný štít vyrobený 3D tiskem - HZS TáborOchranná maska vyrobená 3D tiskem

Pro jednodušší výrobu tkalounů (šňůrek) k rouškám nabízíme ZDARMA záložníky tkalounu vyrobené 3D tiskem.

Záložník tkalounu pro výrobu roušek Záložník tkalounu pro výrobu roušek

O ochranné pomůcky nebo záložníky, můžete žádat emailem na adrese pomahame@vspdata.cz.

BOJUJEME

Ještě před třemi měsíci jsme ve VSP DATA vnímali nebezpečí nakažením virem - podobně jako jiné firmy v oboru - především z pohledu kybernetické hrozby pro informační systémy a komunikační platformy. Jen málokdo, pokud vůbec někdo, si tehdy dovedl představit, jak rychle bude vše jinak. Místo trojských koní a dalších počítačových virů teď všichni bojujeme s novým typem koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jaká je naše bojová strategie? Jde nám především o zdraví, snažíme se co nejlépe ochránit naše zaměstnance a jejich rodiny, stejně jako naše zákazníky.

Souběžně s tím pomáháme, kde můžeme. A tak v těchto dnech - poté, co jsme vybavili naše pracovníky ve všech provozech - zajišťujeme v rámci našich možnosti ochranné prostředky, roušky, respirátory a dezinfekci pro nemocnice, lékárny, domovy důchodců a podobně.

S pozdravem,
Ing. Jindřich Zítek, generální ředitel VSP DATA a.s.