Upozornění

Vážení zákazníci, partneři,

ve dnech 20.10.2021 - 3.11.2021 bude uzavřen příjem a výdej servisních zakázek v Údolní ulici. Zařízení můžete do servisního střediska zaslat přepravní společností nebo osobně předat na adrese Areál Service Park a.s. Průmyslová 1181, 391 02 Sezimovo Ústí II.

Děkujeme za pochopení
VSP DATA a.s.

TISK OCHRANNÝCH POMŮCEK A ZÁLOŽNÍKŮ TKALOUNU

Jako reakci na nedostatek ochranných pomůcek pro lékaře, zdravotníky, zubaře, pracovníky domů pro seniory a další profesionály, nabízíme ZDARMA ochranné štíty a  masky vyrobené 3D tiskem.

Ochranný štít vyrobený 3D tiskemOchranný štít vyrobený 3D tiskemOchranný štít vyrobený 3D tiskem - HZS TáborOchranný štít vyrobený 3D tiskem - HZS TáborOchranná maska vyrobená 3D tiskem

Pro jednodušší výrobu tkalounů (šňůrek) k rouškám nabízíme ZDARMA záložníky tkalounu vyrobené 3D tiskem.

Záložník tkalounu pro výrobu roušek Záložník tkalounu pro výrobu roušek

O ochranné pomůcky nebo záložníky, můžete žádat emailem na adrese pomahame@vspdata.cz.

BOJUJEME

Ještě před třemi měsíci jsme ve VSP DATA vnímali nebezpečí nakažením virem - podobně jako jiné firmy v oboru - především z pohledu kybernetické hrozby pro informační systémy a komunikační platformy. Jen málokdo, pokud vůbec někdo, si tehdy dovedl představit, jak rychle bude vše jinak. Místo trojských koní a dalších počítačových virů teď všichni bojujeme s novým typem koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jaká je naše bojová strategie? Jde nám především o zdraví, snažíme se co nejlépe ochránit naše zaměstnance a jejich rodiny, stejně jako naše zákazníky.

Souběžně s tím pomáháme, kde můžeme. A tak v těchto dnech - poté, co jsme vybavili naše pracovníky ve všech provozech - zajišťujeme v rámci našich možnosti ochranné prostředky, roušky, respirátory a dezinfekci pro nemocnice, lékárny, domovy důchodců a podobně.

S pozdravem,
Ing. Jindřich Zítek, generální ředitel VSP DATA a.s.